FooTable (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Views
ps: ليدنې

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Plugin
ps: لګون

en: Space
ps: تشه
