FooTable (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri
