FooTable (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Size
sv: Storlek

en: Center
sv: Centrerad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Views
sv: Vyer

en: Components
sv: Komponenter

en: Current
sv: Nuvarande

en: Last
sv: Sista

en: Delay
sv: Fördröjning

en: First
sv: Första

en: Limit
sv: Begränsning

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Sorting
sv: Sortering

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Space
sv: Blanksteg

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Production (minified)
sv: Live (förminskad)

en: Development (uncompressed)
sv: Utvecklingsmiljö (okomprimerat)

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter
