FooTable (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Views
th: ดู

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Limit
th: จำกัด

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
