FooTable (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: Center
ur: وسط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Views
ur: ویوز

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
