FooTable (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Size
bn: সাইজ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Space
bn: স্পেস
