FooTable (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Views
eo: Vidoj

en: Position
eo: Loko

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
