FooTable (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್
