Force Password Change (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Request new password via e-mail.
ca: Demana una nova contrasenya per correu electrònic.

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: week
ca: setmana

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Never
ca: Mai

en: Role
ca: Rol

en: day
ca: dia

en: year
ca: any

en: hour
ca: hora

en: years
ca: anys

en: weeks
ca: setmanes
