Force Password Change (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Request new password via e-mail.
ru: Запросить новый пароль по e-mail.

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: week
ru: неделя

en: hours
ru: часов

en: days
ru: дней

en: Never
ru: Никогда

en: request a new password
ru: запрос нового пароля

en: Role
ru: Роль

en: day
ru: день

en: year
ru: год

en: hour
ru: час

en: years
ru: годы

en: weeks
ru: недели

en: Invalid role
ru: Неправильная роль

en: Force password change
ru: Требовать сменить пароль
