Force Password Change (2.0.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: weight
gl: peso

en: Request new password via e-mail.
gl: Solicitar un novo contrasinal por correo-e.

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: week
gl: semana

en: days
gl: días

en: Never
gl: Nunca

en: Role
gl: Rol

en: day
gl: día

en: year
gl: ano

en: hour
gl: hora

en: role
gl: rol
