Force Password Change (2.0.0) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: weight
nn: vekt

en: Request new password via e-mail.
nn: Be om nytt passord via e-post

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: hours
nn: timar

en: days
nn: dagar

en: Never
nn: Aldri

en: Role
nn: Rolle

en: day
nn: dag

en: year
nn: år

en: hour
nn: time

en: role
nn: rolle

en: weeks
nn: veker
