Force Password Change (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Request new password via e-mail.
bg: Заявяване на нова парола чрез имейл.

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: week
bg: седмица

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Never
bg: Никога

en: Details
bg: Детайли

en: Role
bg: Роля

en: year
bg: година

en: years
bg: години

en: weeks
bg: седмици
