Force Password Change (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Request new password via e-mail.
da: Bestil ny adgangskode via e-mail.

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Password
da: Adgangskode

en: Weight
da: Vægt

en: week
da: uge

en: hours
da: timer

en: days
da: dage

en: Never
da: Aldrig

en: Details
da: Detaljer

en: Role
da: Rolle

en: day
da: dag

en: year
da: år

en: hour
da: time

en: years
da: år

en: weeks
da: uger
