Force Password Change (8.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Password
ga: Pasfhocal

en: days
ga: laethanta

en: year
ga: bliain
