Force Password Change (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Request new password via e-mail.
my: စကားဝှက်အသစ်ကို အီးမေးလ်မှ တောင်းရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: day
my: နေ့

en: year
my: နှစ်

en: hour
my: နာရီ
