Force Password Change (8.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Never
ps: هيڅکله

en: Role
ps: ونډه

en: day
ps: ورځ

en: year
ps: کال

en: hour
ps: کړی
