Force Password Change (8.x-1.0-rc5) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Request new password via e-mail.
sv: Begär nytt lösenord via e-post.

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: week
sv: vecka

en: hours
sv: timmar

en: days
sv: dagar

en: Never
sv: Aldrig

en: Role
sv: Roll

en: day
sv: dag

en: year
sv: år

en: hour
sv: timme

en: years
sv: år

en: weeks
sv: veckor
