Force Password Change (8.x-1.0-rc6) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Request new password via e-mail.
si: නව මුරපදයක් විද්‍යුත් තැපෑල හරහා ඉල්ලා සිටින්න.

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: day
si: දවස

en: year
si: අවුරුද්ද

en: hour
si: පැය
