Force Password Change (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Request new password via e-mail.
bs: Zatražite novu lozinku na svoj email.

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Role
bs: Uloga
