Force Password Change (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Request new password via e-mail.
eu: Eskatu pasahitz berria e-posta bidez.

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: days
eu: egunak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Role
eu: Rol

en: day
eu: egun

en: year
eu: urtea

en: hour
eu: ordua

en: Force password change
eu: Behartu pasahitz aldaketa
