Force Password Change (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Request new password via e-mail.
fi: Pyydä uutta salasanaa sähköpostitse.

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: week
fi: viikko

en: hours
fi: tunnit

en: days
fi: päivät

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Role
fi: Rooli

en: day
fi: päivä

en: hour
fi: tunti

en: years
fi: vuosia
