Force Password Change (8.x-1.2) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Request new password via e-mail.
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje oer de e-mail.

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Password
fy: Wachtwurd

en: hours
fy: oeren
