Force Password Change (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Request new password via e-mail.
uk: Отримати новий пароль електронною поштою.

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: week
uk: тиждень

en: hours
uk: годин(и)

en: days
uk: дні(в)

en: Never
uk: Ніколи

en: request a new password
uk: запит нового пароля

en: Role
uk: Роль

en: day
uk: день

en: year
uk: рік

en: hour
uk: година

en: years
uk: років

en: weeks
uk: тижні

en: Invalid role
uk: Неправильна роль

en: No users found
uk: Не знайдено жодного користувача
