Force Password Change (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Request new password via e-mail.
tr: E-posta üzerinden yeni parola iste.

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Password
tr: Parola

en: Weight
tr: Ağırlık

en: week
tr: hafta

en: hours
tr: saat

en: days
tr: gün

en: Never
tr: Asla

en: Role
tr: Rol

en: day
tr: gün

en: year
tr: yıl

en: hour
tr: saat

en: years
tr: yıl
