Form Display Actions (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Fields
cs: Pole

en: About
cs: Popis
