Form Display Actions (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani
