Form Display Actions (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Fields
hr: Polja

en: About
hr: Opis
