Form Display Actions (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Fields
pt: Campos

en: About
pt: Sobre
