Form Display Actions (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Fields
ro: Câmpuri

en: About
ro: Despre
