Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Default values
am: ነባሪ እሴቶች

en: Required field
am: የግዴታ መስክ
