Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
az: Redaktə formasında bu sahənin altındakı istifadəçiyə təqdim etmək üçün təlimatlar.<br />İcazə verilən HTML teqləri: @tegs

en: Default values
az: Defolt dəyərlər

en: Required field
az: Tələb olunan sahə

en: The default value for this field, used when creating new content.
az: Yeni məzmun yaratarkən istifadə edilən bu sahə üçün standart dəyər.
