Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Label
be: Подпіс

en: Field type
be: Тып поля

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
be: Інструкцыі, якія будуць прадстаўленыя карыстальніку ніжэй гэтага поля на форме рэдагавання.<br /> Дазволеныя HTML тэгі: @tags

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні

en: Required field
be: Патрабаванае поле

en: The default value for this field, used when creating new content.
be: Прадвызначанае значэнне гэтага поля, выкарыстоўваецца пры стварэнні новага змесціва.
