Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: Label
bs: Oznaka

en: Field type
bs: Tip polja

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
bs: Instrukcije koje će biti prikazane korisniku kod izmjene ovog polja.<br />Dozvoljeni HTML tagovi: @tags
