Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Label
ca: Etiqueta

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ca: Instruccions que es presenten a l'usuari a sota d'aquest camp al formulari d'edició.<br /> Etiquetes HTML permeses: @tags

en: Default values
ca: Valors predeterminats

en: Required field
ca: Camp obligatori

en: The default value for this field, used when creating new content.
ca: El valor predeterminat d'aquest camp, utilitzat quan es crea contingut nou.

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.
