Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Label
da: Etiket

en: Field type
da: Felttype

en: Default value
da: Standardværdi

en: Field settings
da: Feltindstillinger

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
da: Vejledning som vises til brugeren under dette felt på redigeringsformularen.<br />Tilladte HTML-tags: @tags

en: Default values
da: Standardværdier

en: Required field
da: Obligatorisk felt

en: The default value for this field, used when creating new content.
da: Standardværdien af dette felt, bruges ved oprettelse af indhold.

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.
