Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo

en: Default values
eo: Defaŭltaj valoroj

en: Required field
eo: Postulata kampo
