Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Label
eu: Etiketa

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: Default values
eu: Balio lehenetsiak

en: Required field
eu: Bete beharreko eremua

en: The default value for this field, used when creating new content.
eu: Eremu honen lehenetsitako balioa, eduki berria sortzean erabiliko da.

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
