Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Label
gl: Etiqueta

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
gl: Instruccións para presentar ó usuario debaixo deste campo no formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: Default values
gl: Valores predeterminados

en: Required field
gl: Campo necesario

en: The default value for this field, used when creating new content.
gl: O valor predeterminado para este campo. Usase cando se crea novo contido.

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
