Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Default values
gu: મૂળભૂત કિંમતો

en: Required field
gu: આવશ્યક ક્ષેત્ર
