Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Label
he: תווית

en: Field type
he: סוג שדה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
he: הנחיות לתצוגה למשתמש מתחת לשדה זה בטופס העריכה.<br />תגיות HTML מותרות: @tags

en: Default values
he: ערכי ברירת מחדל

en: Required field
he: שדה נדרש

en: The default value for this field, used when creating new content.
he: ערך ברירת המחדל של השדה, ביצירת תוכן חדש.

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens
