Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Help text
hi: मदद के लिए जानकारी

en: Label
hi: लेबल

en: Field type
hi: क्षेत्र प्रकार

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Default values
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्यों

en: Required field
hi: आवश्यक फील्ड
