Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: Default values
hy: Լռելյայն արժեքներ

en: Required field
hy: Պարտադիր դաշտ
