Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Help text
ja: ヘルプテキスト

en: Label
ja: ラベル

en: Field type
ja: フィールドタイプ

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Field settings
ja: フィールドの設定

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ja: 編集画面のこのフィールドの下に表示したい説明。<br />利用可能なHTMLタグ: @tags

en: Default values
ja: デフォルト値

en: Required field
ja: 必須フィールド

en: The default value for this field, used when creating new content.
ja: このフィールドのデフォルト値です。コンテンツの新規作成時に利用されます。

en: This field supports tokens.
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。
