Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Label
jv: Judul

en: Field type
jv: Jinis field

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
jv: Pitudhuh kanggo panganggo ditampilaké nang ngisor field nang form suntingan. <br />Kode HTML sing diidinaké: @tags

en: Required field
jv: Mbutuhaké field

en: The default value for this field, used when creating new content.
jv: Biji gawan field iki, digunaknā nalikā gawé konten anyar.
