Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Label
ku: پێناس

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: Required field
ku: خانەی پێویست
