Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Label
lt: Etiketė

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: The default value for this field, used when creating new content.
lt: Šio laukelio numatytoji reikšmė, naudojama kai kuriamas naujas turinys.

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.
