Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Label
lv: Etiķete

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lv: Norādījumi, ko attēlot lietotājam rediģēšanas formā zem šī lauka.<br />Atļautie HTML tagi: @tags

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības

en: Required field
lv: Obligāts lauks

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
