Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Default values
mr: मुलभूत मुल्य

en: Required field
mr: आवश्यक फील्ड
