Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Help text
ne: मद्दत जानकारी

en: Label
ne: लेबल

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Default values
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Required field
ne: आवश्यक क्षेत्र
